9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji Nedir?
Astroloji Nedir? Astroloji Bilimi Nedir?

Koç Burcu 

Koç son dönemlerde oldukça hareketli ve girişken bir yapıya sahip. Bir koç sevmekte olduğu bir kişi için akla gelebilecek her türlü çılgınlığı yapabilir. Yalnızca karşısındaki kişi buna değsin. Siz bazı insanlar gibi sahte davranışlar sergilmek yerine kendiniz olmayı ve gerçekçi davranmayı tercih ediyorsunuz. Bu yüzdende kendinizde hiç ödün vermiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa kişinin bulunduğu yerde bulunanların ondan etkilenmemeleri çok zordur. Albenisini gitti her yere götürür. Aldatmadan sonra ayrılık boğa kişisi için çok zordur fazlasıyla kafayı takar ama giden onun için her zaman kaybedendir. Hiç bir şekilde affetmez.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Herkesi hiç çaktırmadan kandırabilirsiniz belki ama bir ikizleri asla kandıramazsınız. Çapkınlık gibi hareketleri ikizlere karşı denemeyin bile. İkizler kendisine yapılmış iyilikleri de kötülükleri de unutmaz. Unutmuş gibi davranır ama unutmaz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiği bir kişiyi başkasıyla görmesin sakın, ikisini de canlı canlı gömebilecek bir kapasiteye sahip. Yengeç kişisi ilgi çok muhtaç bir yapıya sahiptir. Çevresindeki kişiler yengecin yanında olmak istiyorsalar bunu bilmeli ve buna göre hareket etmeliler.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan kişisi genel olarak affedici bir yapıya sahiptir fakat bu huyunun suistimal edildiğini farkettiği andan sonra bırakın affetmeyi insanı mahveder.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bir başağı kaybetmek istemiyorsan onu hiç bir zaman yalnız bırakma, her zaman onun yanında ol. Çünkü başak burcu insanı yalnız kaldığı zaman buna çok çabuk alışır ve karşısındakine ihtiyaç duymadığını farkeder. Bu sebeple başağı yalnız bıraktığında onu kaybetmek için gerekli şeyi yerine getirmiş olursun. Ayrıca başak burcunu kandırmak çok zordur. Detaycı yapıya sahip oldukları için kandırılmaları çok zordur.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi kişisinin en sevmediği şeylerden biri de kendini açıkça ifade edememesidir. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir şeyler her zaman eksik kalır. Yanında sevdiği kişinin olduğunu hissederse o kişi için her şeyi yapabilecek potansiyele sahiptir terazi kişisi.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bir kere aşık olduktan sonra o kişi için ve gelecekleri için tüm benliği ile her şeyini ortaya koyabilir akrep kişisi. Çok kıskançtır ve sevdiği kişi asla birileriyle paylaşamaz.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay kişisi bazen sevildiğini derinlerde hissetmek ister. Bunu hissederse karşısındaki kişi için her şeyi yapar. Çok daraldığı dönemlerde bütün işlerini bırakıp nereye olursa olsun kaçmak ister.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak kişisi tek yüzlü ve tek fikirli bir yapıya sahiptir. Asla başkalarını arkalarından iş çevirmez ve asla çevresindeki dostlarını satmaz. Kendisine bir yanlış yapıldığında onu unutması çok zordur. Dışarıdan bu yaşadıkları acıları belli etmezler ama içlerinde daima bu acıları yaşarlar.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bir kova kişisi uykularını kaçıracak kadar bir kişiye değer verdiyse , karşısında ki için verebileceğimiz tek tavsiye; “o kovayı sakın elinden kaçırma” şeklinde olur. Eğer bir kova kişisini aldatırsanız büyük bir hata yaparsınız. Aldatılmak onun için affedilemeyecek bir şeydir, biletinizi keser ve ardından sizi ömür boyu yalnızlığa mahkum eder.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu aldatılma konusunda en hassas burçlardan biridir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda dahi deliye döner, böyle bir durum gerçekleştiğinde ise hem size hem de kendini zarar verir, aldatılmak gibi bir olayı kaldıramaz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir